$90 co noc
$90 co noc
Hashimi Hostel, Jerusalem, Israel

Hashimi Hostel

Jerusalem, Israel - Souq Khan El Zeit No 73, Old City
3.8   

28 Całkowite recenzje

 • Jedna z najlepszych lokalizacji
 • Doskonała wartość
 • Bardzo bezpieczne
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

Hashimi Hotel,Old City ... IF you want the experience of the Old City in Jeruslaem, this is a place to stay.
Located immediately above the bustle of the Spice Market this comfortable Hotel give you easy access to all the Old City sites. The view from the roof patio is spectacular. ...

Opis - Hotel

HaShimi Hotel to jedyny hotel w rdzeniu lub "serce" Stare Miasto w Jerozolimie. Sam budynek ma ponad 400 lat! Ale ty nie wiesz, kiedy jesteś wewnątrz. Bardzo nowoczesny i artystyczne wnętrza funkcji marmurowe podłogi, schody i balustrady. Cały hotel jest schemat kolorów jest pięknie zrobione w białych, beże i maroons, z bogatą złota szczegółowo. To bardzo atrakcyjna i skuteczna, hotel promieniować ciepło Starego Miasta Jerozolimy luksusu.

Opinie Korzyści
Jako gość honorowany w HaShimi Hotel, to bez wątpienia będą korzystać z nowego KLIMATYZACJI, która powoduje, że "klimat" w HaShimi Hotel najlepszych na Starym Mieście. Otrzymasz WOLNY herbaty w dowolnej chwili i WOLNY bagażu. Będziesz mógł chronić swoje kosztowności w bezpiecznym własnych HaShimi Hotel. Jeśli chcesz, możesz przygotować własne posiłki w pełni wyposażona kuchnia Wspólnoty lub zjeść obiad w restauracji na miejscu.

Jeśli youre wakacjach w Izraelu, aby zobaczyć religijnych i historycznych miejsc, w HaShimi Hotel wniesie terrific podstawy podróże. Na przykład, Kościół Grobu Świętego jest tylko 125 jardów away! Nawet w wielu nowych obszarach miasta Jerozolima są wystarczająco blisko, aby chodzić. Osobiście mam znaleźć Jerozolimie być mniejsze niż myślałem byłoby, Ive ale odkrył, że istnieje wiele więcej ciekawych rzeczy do zobaczenia i do zrobienia niż realizowane. Pobyt w Starego Miasta Jerozolimy turystyki będzie łatwiejsze. Personel HaShimi Hotel może zorganizować swoje miejsce w organizowanych wycieczek do wszystkich obszarów Jerozolimie. Niektóre z nich są zwiedzanie. Niektóre z nich są autobusami do innych miast i regionów. Wszystkie z nich to świetna zabawa!

Wszechstronny i Komfortowe Noclegi
HaShimi Hotel może pomieścić wiele różnych grup gości z jedno-, dwu-, trzy-i czterordzeniowych pokój uzgodnień. Jeżeli wniosek o pojedyncze łóżka mogą być dokonywane w Queen-sized beds.

Lokalizacja:

Spacer na Stare Miasto przez Bramę Damaszku. Po wyjściu z Bramy będziesz na otwartej ulicy mall, że w dół zbocza z Bramą. Spacer na końcu na dole stoku. Bear w prawo na El-Zeit ul. HaShimi Hotel jest dalej po lewej stronie. HaShimi Hotel jest również łatwy dojazd z Jaffa Gate. Skorzystaj z naszych map.
    
Brand New do remontu!
W perfectionist właścicieli HaShimi Hotel posiada zwróciła uwagę na wszystkie szczegóły! Cały hotel został niedawno odnowiony i poprawie od góry do dołu. Mają dodano imponującą listę funkcji z zamiarem przedstawienia swoich gości pobyt przyjemnym. Jestem pewien, że Pan, jako ich gość, będzie czerpać korzyści z ich wysiłków, jak również cieszyć i docenić ich jakość!

Usługi

Nasze usługi są podsumowane w następujący sposób:

Kantor
Pełna klimatyzacja
Restauracja
Pralnia
Centralne ogrzewanie
TV w pokoju
 Taksówki
Organizowanie wycieczek lokalnych
Łazienki
Wyposażenie obiektu
Wynajem samochodów usługi
Darmowy parking samochodowy
 

  

Bezpośrednie linie telefoniczne:
Hashimi Hotel oferuje bezpośredni dostęp do każdego kraju na świecie, za pośrednictwem bezpośredniego wybierania numerów telefonicznych, lub skorzystać z ogromnych oszczędności poprzez zakup "telefonu karta" wygodnie dostępne w hotelu.

 • Hashimi Hostel, Jerusalem, Israel, Israel hotele i hostele
 • Hashimi Hostel, Jerusalem, Israel, Więcej hoteli w więcej miejscach w Jerusalem
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Hotel
 • Hotel pokoje / jednostki: 44
 • Rok budowy: 1570
 • Odnowiony: 2007
 • Klasyfikacja publiczna: 3
Hotel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $90

Apartament Apartament Pokój Wielkanoc Kobieta Dorm Mieszkanie Dom Mężczyzna Dorm Quad Single Pojedyncze prywatne Standard Standart Studio Apartament Pokój Trzyosobowy Triple prywatne Twin Twin-double prywatne Wynajem na wakacje
 • Zameldowanie po: 11:00am
 • Sprawdź wcześniej: 11:30am

Hotel udogodnienia

24-godzinna recepcja odebrania z lotniska Miejsce na grilla Śniadanie (dodatkowa opłata) Curfew Kursy walut sklep z upominkami Maszyna do lodu Internet Internet bezprzewodowy (bezpłatny) Pralnia / valet service Linen included Bagażniki Plany Meal Sale konferencyjne Parking (za dodatkową opłatą) Zwierzęta niedozwolone grupy religijnej pomocy restauracja Serwis w pokoju Sejf Taxi Tour / zwiedzanie Pomoc internet bezprzewodowy

Wyposażenie pokoju

Wszystkie nasze pokoje ma ciepłej wody, prywatną łazienką - prysznicem

A / C klimatyzacja balkony ekspres do kawy i herbaty usługi Fax Łazienka Dostęp do Internetu Kuchenka mikrofalowa Mini-bar pokoje Mountain View Prywatna łazienka lodówka Telefon Telewizja Telewizja (kabel / satelita) przybory toaletowe Wake-up calls


Sąsiedztwo

Znajdujemy się w starym mieście 4 minuty ze wszystkich świętych miejsc, i jesteśmy w tym samym bloku z 5 stacji Via Dolorosa

Punkty zainteresowania
 • Meuseum Izrael 20 minut
 • Meczet Aksa 5 minut
 • Cytadeli David 5 minut
 • Sepeculchure kościoła Świętego 3 minure
 • Wailling ściany 8 minut
 • Grób Garden 10 minut
 • Morza Martwego 70 km
 • Górze Oliwnej 2 km

Jedzenie i picie
Jedzenie w domu
Rodziny Restauracja
Wewnątrz hotelu. obsługujące wszystkie kined wschodniej i zachodniej żywności

Zasady
Szczegóły ceny

$90 - 180 co noc

Domy 20 prywatnych jednym podwójnym łóżkiem 45 prywatnych 55 trzyosobowych prywatnego 65

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Karty kredytowe: Niedozwolone na miejscu

Dostępne rabaty

0-6 lat za darmo

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

płatności powinny być pieniężne lub czek podróżny. my nie akceptujemy kart kredytowych. anulowania 7 dni przed sprawdzić w terminie

Lokalizacja - Hotel

Souq Khan El Zeit No 73, Old City
Jerusalem
Yerushalayim (Jerusalem District)
Israel  9745

Szerokość: 31.77935, Długość geograficzna: 35.23102

Jak się tam dostać

Lokalizacja:

Spacer na Stare Miasto przez Bramę Damaszku. Po wyjściu z Bramy będziesz na otwartej ulicy mall, że w dół zbocza z Bramą. Spacer na końcu na dole stoku. Bear w prawo na El-Zeit ul. HaShimi Hotel jest dalej po lewej stronie. HaShimi Hotel jest również łatwy dojazd z Jaffa Gate. Skorzystaj z naszych map.

z lotniska Ben Gurion istnieje shutle usługi NESHER jej wybrzeża ok. 10 USD i 45 minut do starego miasta

Najbliższe lotnisko: Lotniska Ben Gurion 60 km