$90 za noc
$90 za noc
Hashimi Hostel, Jerusalem, Israel

Hashimi Hostel

Jerusalem, Israel - Souq Khan El Zeit No 73, Old City
3.8   

28 Celkový počet recenzí

 • Ideální poloha
 • Skvělé ceny
 • Především bezpečné
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Hashimi Hotel,Old City ... IF you want the experience of the Old City in Jeruslaem, this is a place to stay.
Located immediately above the bustle of the Spice Market this comfortable Hotel give you easy access to all the Old City sites. The view from the roof patio is spectacular. ...

Popis - Hotel

HaShimi Hotel je jediný hotel v jádru nebo "srdce" Starého města Jeruzaléma. Samotná budova je stará přes 400 let! Ale vy byste vědět, že jakmile jste uvnitř. Velmi moderní a uměleckých prvků interiéru mramorové podlahy, schodiště a zábradlí. Celý hotel je barevné schéma je krásně provádí v beiges bílé, a Maroons, s bohatou zlatou detaily. Tento velmi atraktivní a efektivní, hotel vyzařovat teplo Starého města Jeruzaléma luxus.

Hodnocení Výhody
Jako čestný host HaShimi Hotel, budete nepochybně těšit na zbrusu nový vzduchu-klimatizace, která dělá z "atmosféra" v HaShimi Hotel BEST ve Starém městě. Obdržíte ZDARMA čaj, kdykoli se vám líbí a zdarma luggage storage. Budete mít možnost chránit své cennosti v bezpečí vlastní HaShimi hotelu. Pokud byste chtěli, můžete připravit vlastní jídlo v plně vybavené kuchyně Společenství nebo se najíst v on-stránkách restaurace.

Pokud například dovolené v Izraeli vidět náboženských a historických památek, bude HaShimi Hotel udělat skvělou základnu pro Vaše cesty. Například kostel svatého hrobu, je pouze 125 yardů pryč! Dokonce i mnozí z Nové oblasti města Jeruzaléma jsou dost blízko, aby chůze. Osobně jsem zjistil, že Jeruzalém musí být menší, než jsem si myslel, že bude, ale Ive zjistil, že existuje mnoho dalších zajímavých věcí vidět a dělat, než jsem si uvědomil. Pobyt v Staré Město bude putovní Jeruzaléma jednodušší pro vás. Zaměstnanci na HaShimi Hotel může zajistit své místo v organizované zájezdy do všech oblastí Jeruzalémě. Některé z nich jsou pěší výlety. Některé jsou autobusem do dalších měst a regionů. Všechny z nich jsou velká zábava!

Univerzální a pohodlné ubytování
HaShimi Hotel může ubytovat mnoho různých hostem skupiny s jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové ujednání pokoj. Pokud o to požádá, může být pro jednu osobu do Queen-velkých lůžek.

Místo:

Vstoupíte-li do Starého města prostřednictvím Damascus Gate. Když vyšel z brány budete na otevřené ulici Mall svahy, které se z brány. Procházka na dalekém konci v dolní části svahu. Dejte se na právo na El-Zeit Street. HaShimi Hotel je napřed na levé straně. HaShimi Hotel je také snadno dostat z Jaffa Gate. Sledujte naše mapy.
    
Nejnovější Renovace!
Perfekcionista majitelé HaShimi Hotel zaplatil pozornost na všechny podrobnosti! Celý hotel je nově zrekonstruované a lepší odshora až dolů. Mají přidané působivý seznam funkcí s přáním, aby se jejich host příjemný pobyt. Jsem si jistý, že vy, jako jejich host, budou mít prospěch z jejich úsilí stejně jako nyní a ocenit jejich výsledky!

Vybavení

Naše služby jsou shrnuty v následující:

Výměna peněz
Plná klimatizace
Restaurace
Prádelna
Ústřední topení
TV na pokoji
 Taxi služba
Organizování místní výlety
Koupelny
Obchodní zařízení
Půjčovna kol
Bezplatné parkování
 

  

Přímé telefonní linky:
Hashimi Hotel nabízí přímý přístup ke každé zemi na světě prostřednictvím výzev k direct-telefonem, nebo využít obrovské úspory koupí "telefonní kartu" pohodlně k dispozici v hotelu.

 • Hashimi Hostel, Jerusalem, Israel, Israel hotely a ubytovny
 • Hashimi Hostel, Jerusalem, Israel, Slavné prázdninové lokality v Jerusalem
Prostor
 • Typ majetku: Hotel
 • Hotel pokoje / jednotky: 44
 • Rok postavený: 1570
 • Renovovaný: 2007
 • Veřejná klasifikace: 3
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $90

Apartmán Condominium Dvojité Velikonoce Žena kolej Byt Pronájem domu Muž kolej Quad Jednotný Jednotný Soukromé Standard Standart Studio Suite Triple Triple Soukromé Twin Twin-double Soukromý Dovolená na pronájem
 • Přihlaste se po: 11:00am
 • Podívejte se předtím: 11:30am

Hotel vybavení

24-hod recepce Letiště přejímaný BBQ oblasti snídaně (za příplatek) zákaz vycházení Směnárna Dárkové shop výrobník ledu internet bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / komorník služby Povlečení Zavazadlové nosiče Jídelní plány Setkání příslušenství Parkoviště (za poplatek) Domácí zvířata nejsou povolena Náboženské skupiny pomoc Restaurace na místě Pokojová služba trezor Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc Bezdrátové internetové připojení

Vybavení pokojů

Všechny naše pokoje je teplá voda-soukromé lázně - soukromé sprchou

A / C ovládání klimatizace Balkony kávy a čaje Ensuite Faxové služby internet Mikrovlnné Mini-bar Mountain View pokoje Soukromá koupelna Lednice Telefon Televize Televize (kabel / satelit) Toaletní potřeby zdarma Wake-až hovorů


Sousedství

Nacházíme se ve starém městě 4 minuty ze všech svatých míst, a my jsme na stejném bloku 5 stanice Via Dolorosa

Body zájmu
 • Meuseum Izraele 20 minut
 • Aqsa mešita 5 minut
 • David citadela 5 minut
 • Svatý sepeculchure kostel 3 minure
 • Wailling stěny 8 minut
 • Zahradní hrob 10 minut
 • Mrtvé moře 70 km
 • Olivové hoře, 2 km

Jídlo a pití
Jíst v domě
Rodiny Restaurace
Uvnitř hotelu. sloužící kined východní a západní potravin

Politiky
Podrobnosti o ceně

$90 - 180 za noc

Kolejní 20 soukromých jediné 45 dvoulůžkových soukromé 55 třílůžkových soukromé 65

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Dostupné slevy

0-6 roky zdarma

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

platba by měla být v hotovosti nebo cestovní šeky. my dont Přijímáme kreditní karty. storno 7 dní před datem příjezdu na

Umístění - Hotel

Souq Khan El Zeit No 73, Old City
Jerusalem
Yerushalayim (Jerusalem District)
Israel  9745

Zeměpisná šířka: 31.77935, Zeměpisná délka: 35.23102

Jak se tam dostat

Místo:

Vstoupíte-li do Starého města prostřednictvím Damascus Gate. Když vyšel z brány budete na otevřené ulici Mall svahy, které se z brány. Procházka na dalekém konci v dolní části svahu. Dejte se na právo na El-Zeit Street. HaShimi Hotel je napřed na levé straně. HaShimi Hotel je také snadno dostat z Jaffa Gate. Sledujte naše mapy.

od letiště Ben Gurion je shutle služba NESHER je pobřeží asi 10 USD a 45 minut až do starého města

Nejbližší letiště: Ben Gurion letiště 60 km